Kadim Tarot

20 Mart 2022 günlük burç yorumları

20 Mart 2022 günlük burç yorumları

#20 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 20 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 20 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot® Günlük Burç Yorumları

#Koç Burcu: Ortaklarınız ile gergin anlar yaşayabilirsiniz. Sizlerin alttan aldığı konuları suistimal etmeye çalıştıklarını fark ediyorsunuz. Yeni işbirliklerine girmeden önce bazı şeyleri konuşmayı seçin. Kesip atmak kolay önemli olan uzlaşmacı tavrınız olacaktır.

#Boğa Burcu: Günlük aktivitelerinizin belirlediğiniz hedeflerinizden uzaklaştığını fark edip kişisel hayatınızı düzenlemeye çalışacaksınız. Bazı günlük rutinlerinizi bugün düzenlemeyi seçin ve yeni adımlar atın. Sağlıklı beslenmek ya da kilo vermek fikri çok doğru olabilir.

#İkizler Burcu: Partneriniz duygularınızı kontrol edemediğinizden şikayetçi olacaktır. Bugün öfkeli yaklaşımlar yerine daha gerçek konuşmalar yapın. Neyi istemiyorsanız bunu karşı tarafa sadece söyleyin. Bunun için baskı yapmayın. İyi hissetmediğiniz konuları konuşmayın.

#Yengeç Burcu: Aile büyükleriniz aracılığıyla yeni bir kişi ile tanıştırılabilirsiniz. Hayır kelimesini bugün asla duymak istemeyebilirsiniz. Çevrenizden bir şey istemek ya da yardım almak isterken red görmek sanki size şahsi bir problem hissi verebilir. Olayları şahsileştirmeden ilerleyin.

#Aslan Burcu: Yakın çevrenizi görsel nedenlerden dolayı eleştiri yağmuruna tabi tutabilirsiniz. Sizler için önemli olan bugün çevrenizdeki yaklaşımlar olacak. Şayet sert ve gerilim içeren konuşmalar yapacak olursanız durumlar oldukça farklı yöne gidebilir.

#Başak Burcu: Alışveriş konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Zorunluluk ölçüsünde alacağını ürün için kendinizi ikna etmeye çalışabilirsiniz. Bugün gereğinden fazla para harcama eğilimine açıksınız. İhtiyacınız olmayan şeyleri almayın.

#Terazi Burcu: Duygusal tepkilerinizi gizlemeye çalıştıkça daha fazla fevri olduğunuzu fark edeceksiniz. Kendinizi köşeye sıkıştırmayı bırakacaksınız. Küs olduğunuz ya da kırgın olduğunuz insanlarla iletişime geçebilirsiniz.

#Akrep Burcu: Kırgın ve yorgun hissediyorsunuz. Ruhsal enerjinizin düşüklüğü fiziksel enerjinizi de düşürecektir. Bu yüzden biraz vitaminlerinizi almak ve kişisel bakımlarınızı yapmak size çok iyi gelecektir. Yeni kazanımlar elde edeceksiniz. Sabırlı olun.

#Yay Burcu: Arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyaç duyuyorsunuz. Karar vermek için görüşlerine başvuru yapacaksınız. Bugün onlarla görüşmek için yaptığınız planlar iptal olabilir. Bu yüzden uzaktan telefon bağlantıları ile günü değerlendirmek bile iyi gelecektir.

#Oğlak Burcu: Hayatınızı otomatiğe aldığınızı fark ediyorsunuz. Günlük rutinleriniz dışına çıkmaya çalışmalısınız. Spor yapmak ya da kendinize özel beslenme düzeni oluşturmak size çok iyi gelecek. Bugün bunlara zaman ayırın. İnsanlara çok fazla anlam yüklemeyin.

#Kova Burcu: Duygusal olarak içsel huzura kavuşuyorsunuz. Her olan bir olayda yeni bir sır olduğunu fark ediyorsunuz. Sağlığınızda bazı aksilikler olduğunu düşünüyorsanız hemen doktora gidin ve hızlıca önlemlerinizi alın. Kendinize çok yüklendiniz.

#Balık Burcu: Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Gizli kalmış konularınızın ortaya çıkması endişesi tedirginliğinizi artıracaktır. Bugün bazı sırlar bilinebilir ya da bazı görüşmeler yapılabilir. Sırları saklamaya devam edin 

#20 Mart 2022 günlük burç yorumları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ