Kadim Tarot

21 Mart 2022 günlük burç yorumları

21 Mart 2022 günlük burç yorumları

21 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 21 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 21 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Sosyal hayatınızda samimiyetinizi suistimal edenlere karşı sınır çizme kararı alıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda bu sınırı çizmenin ne kadar doğru bir şey olduğunu anlayacaksınız. Size saygı duymayan sizi önemsemeyen insanlara hayatınızda yer vermeyin.

Boğa Burcu: Duygusal olarak uğradığınız manipülasyon ortaya çıkıyor. Sizler için büyük hayal kırıklığı olsa da hayata bakış açınızı tamamen değiştirecektir. Kendinizi değiştirmeye odaklanarak kendinizi çıkış kapıları arayabilir ve değişim odaklı bir yol çizebilirsiniz.

İkizler Burcu: Değişken ruh haliniz nedeniyle aranıza mesafe koymak zorunda kaldığınız kişileri özlediğinizi fark ediyorsunuz. Siz yeniden bir araya gelmek için harekete geçeceksiniz. Uzun süreden sonra vakit geçirmek her iki tarafa da oldukça iyi gelecektir. Sınırları yeniden belirlemek her iki taraf içinde iyi olacaktır.

Yengeç Burcu: Sınırlarınızı kaldırıyorsunuz. İletişim dilinizi yeniden dizayn edeceksiniz. Karar vermek zor olsa da başaracaksınız. İlk aşamalarda uygulanırken zorlansanız dahi değişimin gücünü gördükçe motive olacak ve kendinizi bu doğrultuda daha sağlıklı geliştireceksiniz.

Aslan Burcu: Güven alanınıza çekilmek isteyeceksiniz. Zarar görmemek için kendi kabuğunuzda yaşamaya karar vereceksiniz. Bu kendinize güvenilir bir alan yaratma durumu size konforlu kılarken aynı zamanda gelebilecek manipülasyonlara karşı da size koruyacaktır.

Başak Burcu: Duygusallığınızı yönetemiyorsunuz. Kalıplar içerisinde yaşadığınız her şeyin yıkıldığını hissediyorsunuz. Her şeye yeniden başlamak zorunda kalma hissiyatı size yepyeni bir yol çizmenize neden olacaktır. Hayatınızda büyük bir değişim başlattığınız bir sürecin içine giriyorsunuz. Adımlarınıza dikkat edin.

Terazi Burcu: Geçmişe dönük yeni fark ettiğiniz bir olgu ile bazı konuları yeniden açmak isteyeceksiniz. Olayları değiştikçe gerçekleri görecek ve uzun zamandır bildiklerinizin yanlış olduğunu farkına varacaksınız. Olayları kabullenmeniz biraz zaman alsa da sürece hızlıca uyumlanarak yeni öğrendikleriniz doğrultusunda kendinize bir yol haritası çizeceksiniz.

Akrep Burcu: Sosyal mecralar da olumsuz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilere dikkat edin. Hislerinizle gerçekler bir olmayabilir. Zaman içinde bu durumu fark ettikçe kırgınlığınız ve kızgınlığınız ortaya çıkabilir. Bu süreci yönetmeye çalışırken oldukça zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Kariyer alanınızda değişim dönemi içerisindesiniz. Çalışmalarınız karşılıksız kalmıyor. Verdiğiniz emeklerin rövanşını aldığınız bir dönem içine giriyorsunuz. Yaptığınız her şeyin bir anlamı var sistem yavaş yavaş size bunları verecektir. Şimdi yaptıklarınız karşılığını alma zamanı sabırlı olun.

Oğlak Burcu: Ayrılma kararınızı uygulamaya koymak için harekete geçiyorsunuz. Kafanızda netleştiremediğiniz konuları dile getirmek sizin için o kadar kolay olmasa da her iki tarafında iyiliği için bunu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Üslubunuz kırıcı olmaktan uzak bir tavır içinde olmalıdır. Bu yüzden sakin ve yapıcı bir konuşma içinde olmaya önem verin.

Kova Burcu: Miras konularınızı sabote etmek isteyenler olacaktır. Sonunda adaletin sizin için çalıştığına şahitlik edeceksiniz. Yaşanılanlar karşısında cesaretinizi daha da artabilir ve konuşmalarınız daha keskin olabilir. Yumuşak olmak ve orta yolu bulmak sizi daha iyi hissettirecektir.

Balık Burcu: İkili ilişkinizde yol ayrımındasınız. Doğru kararı vermek için zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinizle baş başa zaman geçirerek doğru kararı almak isteyebilirsiniz. Uç noktalarda karara varmak yerine orta yolu bulmaya çalışarak sürece iyi analiz edip bir karara varmalısınız. Aceleci olmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ