Kadim Tarot

22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

#22 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 22 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 22 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

#Kadim Tarot®

#Koç Burcu: Görünürlüğünüz artıyor. Yeni projeleriniz ile hızlı hareket geçmek için sabırsızlanıyorsunuz. Yaptığınız her şeyin başarılı sonuçlanması sizi onure edecek ve devam etmek için gerekli motivasyonu sağlayacaksınız.

Boğa Burcu: Geri planda kalmaktan çok yoruldunuz. Artık inisiyatif alarak harekete geçeceksiniz. Belki de uzun zamandır olmak istediğiniz noktaya doğru ilk defa bu kadar hızlı ilerliyorsunuz. Çok zorlansanızda sonucu görmek için mücadele edecek ve bu konuda istikrarlı olacaksınız.

İkizler Burcu: Arkadaş çevrenize yeni eklenen kişiler olacaktır. Hızlı samimiyet kurarken uzun zamandır tanıyormuş hissi uyandıracaktır. Bu yüzden samimiyet kurduğunuz kişiyle çok kısa sürede bir çok özel duygunuzu paylaşma noktasına gelebilirsiniz. Ama her ne olursa olsun yine de temkinli hareket etmek sizin yararınıza olacaktır.

Yengeç Burcu: Kariyer hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Yüksek performans göstermeniz gerekecektir. Başarı istiyorsanız düzenli olmalısınız. Hızlı ve düzenli olmak sizi bir sıfır öne çıkarırken aynı zamanda az zamanda çok işler başarmanıza da sebep olabilir. Hedefinizin peşinden korkmadan gidin.

Aslan Burcu: Hayatınıza yeni bir yön vermek için büyük bir değişime hazırlanıyorsunuz. Ve bu değişim düşüncesi sizi oldukça heyecanlandırabilir ve kendinizi bu konuya adayarak güzel sonuçlar alabilirsiniz. Sadece adım atarken mantıklı kararlar içinde hareket etmeye özen göstermeli heyecanlı düşüncelerden uzak kalmalısınız.

Başak Burcu: Korkularınızın üzerine gidiyorsunuz. İlişkiniz ve partnerinizin sizlere sunduğu sevgi desteği ile yeni bir arınma dönemine giriş yapacaksınız. Sevginin iyileştirici gücü ile sorunların üstesinden gelecek ve çevrenize daha güçlü bir profil çizeceksiniz. Partnerinize yanınızda olduğu için teşekkür edin. Unutmayın aşk, ayrıntılarda saklıdır.

Terazi Burcu: Yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz. Kendinizi özgür hissederek hızlı adımlar atacaksınız. İlk zamanların verdiği mutluluk ile birlikte partnerler olarak fazlasıyla vakit geçirmek sizler için çok iyi olacaktır. Birbirinizi tanıma noktasında hızlı reaksiyon göstererek uyumlanma sürecini hızlandırabilirsiniz.  

Akrep Burcu: Çalışma ortamınızda yeni bir alanda görevlendiriliyorsunuz. Sürpriz olan bu gelişme sizi telaşlandırabilir ve sürece uyumlanmakta ilk zamanlar zorlanabilirsiniz. Ama dönüştürücü gücünüzü ana odaklarsanız ve kuruntularınızdan arınırsanız her şeyi hızlıca çözebilirsiniz.

Yay Burcu: Günü tamamen eğlenceye ayırmak istiyorsunuz. Sosyal alanlardaki hareket enerjiniz de artış oluyor. Uzun zamandır kendinize zaman ayırmayışınız sizi farkında olmadan yorduğunu sosyal ortamlara girince daha net hissedebilirsiniz. Biraz biriken enerjinizi atmak sizi rahatlatacak konulara daha rahat konsantre olmanıza neden olacaktır.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda ki sorunlardan kaçmak için yön arayışınız olacaktır. Kaçmak yerine sorunu kökten çözmenin yollarını aramalısınız. Konuşmaktan kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Sorunları konuşarak çözebilirsiniz. Bunun için adım atan ilk taraf siz olun.

Kova Burcu: Doğru iletişim kurmaktan yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Kendinizi karşınızdaki kişinin seviyesine indirmek istemeyeceksiniz. İletişimdeki restleşmeler ufak çaplı gerginliklere sebep olurken karşı tarafa çizmeniz gereken sınırı da görmüş olacaksınız. Güçlü ifadeleriniz daha sağlıklı arkadaşlıklar kurmanıza sebep olacaktır.

Balık Burcu: Finansal alanınızda hareketli zamanlar yaşayacaksınız. Hızlı hareket etmek isterken yanlış hamlelerden uzak durmalısınız. Mantık ve sabır bu süreçte en önemli iki aracınız olacaktır. Sabırla ilerlediğiniz sürece olayları istediğiniz gibi çözümleyebilirsiniz.

Günlük burç yorumları (22 Mart 2022 Salı)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ