Kadim Tarot

23 Mart 2022 günlük burç yorumları

23 Mart 2022 günlük burç yorumları

#23 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 23 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 23 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Düşüncelerinizin duygularınızla farklı bir bağlantı kurduğunu hissediyorsunuz. Üst bilinç ile sohbet ederken gerçeklik ile karşılaşacaksınız. Fark ettikleriniz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyebilir ve süreci sağlıklı değerlendirmek için kendinize zaman vermek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu: Sosyal çevrenize karşı temkinli hareket etmek isteyeceksiniz. Sezgileriniz sorun olabileceği konusunda uyarı veriyor. Hislerinize güvenin. Girdiğiniz ortamlarda iletişim konusunda daha az katılım gösterin ve olaylara eşlik ederken kısa ve net cümleler kurun.

İkizler Burcu: Ruhsal olarak kendinizi hassas hissediyorsunuz. Ruhunuz sizleri yön değişimine ikna etmeye çalışırken kararsızlığınız konusunda zorlanabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi karar verememek sizi duygusallaştırabilir ve gereksiz bir aksiyon yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Zihninizin yorgunluğu ile sorularınıza cevap arıyorsunuz. Merak ettiğiniz şeyleri bulmaya çalışırken yolunuzu şaşırabilir ve hedefinizden şaşabilirsiniz. Konulara net odaklanın. Yoksa dikkat dağınıklığı olaylardan uzaklaşmanıza ve sorunları devam ettirmenize neden olacaktır.

Aslan Burcu: İletişim kurmak için içsel bir güç arıyorsunuz. Anlam aramak yerine sadece konuşmayı deneyebilirsiniz. Bazı şeyler abartığınız gibi olmayabilir. Olayları çok büyütmeden görmeye çalışın. Sade ve net olmak size farklı kazanımlar verecektir.

Başak Burcu: İlişkiniz sayesinde gerçek bir aydınlanma yaşadığınızı fark ediyorsunuz. Sizinle özel ilgilenilmesi değerli olduğunuzun kanıtıdır. Lütfen bu değerin farkına varın. Gereksiz düşüncelerden ve duygulardan kaçının. Anın tadını çıkarın.

Terazi Burcu: Çalışma ortamınızda sanatsal bakış açınıza ihtiyaç duyuluyor. Sizlerin seçim yapmasını isteyen üst yönetiminiz ile farklı bir diyalog içerisine giriş yapacaksınız. Konuşmalarınız çok değerli olabilir ve keyifli bir sohbet herkese iyi gelebilir. Tadı damağınızda kalan bir görüşme yapabilirsiniz.  

Akrep Burcu: Ticari faaliyetlerinizde hatanın kaynağını keşfediyorsunuz. Fark ettiğiniz şeyler sizi değiştirip geliştiren şeyler olabilir. Konunun üzerine gitmeli ve hatayı hızlıca tolere edecek planlamalar yapmalısınız.

Yay Burcu: Hafızanızı yönetemiyorsunuz. Geçmiş konuların hatırlanması motivasyonunuzu olumsuz etkiliyor. Bu girdabın içinde kendinize gereksiz yere üzebilir ve motivasyon noktanızı kaybedebilirsiniz. Şimdi bütün bu duygu ve düşüncelerden arınma zamanı.

Oğlak Burcu: Eksik ve yetersiz olduğunuza dair manipülasyona uğrayabilirsiniz. Kimsenin sözüyle hareket etmeyin. Eksikleriniz veya yetersizlikleriniz olabilir ama önemli olan bunları fark ederek bu eksiklikleri tamamlamaktır. Kimsenin söylemleriyle yolunuzu çizmeyin.

Kova Burcu: Geçmiş doğru adımlarınız sayesinde finansal varlıklarınızın değerini artırıyorsunuz. Yaptığınız hamleler kendinize olan özgüveninizi tazeleyerek yeni yatırımlara heyecan duymanıza neden olabilir. Yatırımlarınızı doğru değerlendirmek toplumdaki görünürlüğünüzde de değişimler yaratabilir.

Balık Burcu: Hareket alanınızın yeterli olmadığından şikayetçi oluyorsunuz. Risk alarak ticari faaliyetlerinizde büyümeye gideceksiniz. Bunu yaparken mantık çerçevesi içinde alan araştırması yaparak ilerleyin. Riskinizin büyüklüğü maddi varlıklarınızla eşdeğer olacaktır. Mantıklı hareketler içinde olun.

23 Mart 2022 günlük burç yorumları
23 Mart 2022 günlük burç yorumları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ