Kadim Tarot

24 Mart 2022 günlük burç yorumları

24 Mart 2022 günlük burç yorumları

24 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 24 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 24 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Sıkışıklığınız günlük seyahat etme arzunuzu tetikliyor. Günü kendinize ayırıyorsunuz. Uzun zamandır gitmek istediğiniz yerler için planlar yapabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu ufak kaçamak ruhunuza iyi gelecektir.

Boğa Burcu: Kabuk bağlamış yaraları açmak için girişimleriniz olacaktır. Kapanmayan konuların çözülmesini istiyorsunuz. Geçmişte kalan konuları izlemek size sadece acı verecektir. Yüzleşmek istediğiniz konularla ve o konudaki ilgili kişilerle son kez yüzleşerek olayları çözüme kavuşturun.

İkizler Burcu: Partnerinizin duygusal alanına giriş yapmak için onunla ilgilenmeniz gerektiğinin farkına varıyorsunuz. Ona gereken ilgiyi göstermeli ve onun dünyasını anlamalısınız. Eğer bu konuda başarılı olursanız harika bir partner olarak hayatında yer almaya devam edersiniz.

Yengeç Burcu: Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Geciken işleriniz sizleri daha fazla yüksek performans göstermeye itecektir. Kendinizi geliştirdiğiniz bir süreçtesiniz ama bu durum sandığınız kadar kolay olmayabilir. Duygularınıza çok da kulak vermeden realitinizde hızlıca ve güçlü adımlarla ilerlemeye çalışın.

Aslan Burcu: Duygusal olarak yoğun hissediyorsunuz. Coşkunuzu atacak bir alan arayışınız var. Bu alanın ne olduğunu araştırmak için çevrenizden destek alabilir ve gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. Keyif aldığınız alanı bulmak ve onu hayata geçirmek uzun zamandan sonra size tatlı bir heyecan verebilir.

Başak Burcu: Duygusal iniş çıkışlarınız gün içinde psikolojinizi etkiliyor. Ev işleri ile ilgilenmek istemeyeceksiniz. Günlük aksaklıklar sizi bu kadar etkilemesine izin vermemelisiniz. İçinizdeki sorunları çözmek için kendinizle yüzleşmeli ve o konulardan arınmalısınız.

Terazi Burcu: Komşularınız ile bağ kuruyorsunuz. Duygusal olarak kendinize yakın hissetmeniz samimiyeti artıracaktır. Böylece daha sağlıklı bir iletişim kuracak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ama sınırlarınızı çizerek iletişim kurabilir ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz. 

Akrep Burcu: Paranın değerini bilmediğinizi kayıplarınızın artışı ile fark ediyorsunuz. Bu durum sizin keyfinizi kaçırsa bile hızlıca bir plan yapabilir ve kayıplarınızı telafi edebilirsiniz. Dengeyi bulmak biraz zaman alabilir sabırlı olun.

Yay Burcu: Kendinizi ifade ederken gizli konuşmalara önem verebilirsiniz. Duygusal olarak anlayışı karşınızdan bekliyorsunuz. Ama olaylar sizin bildiğiniz gibi olmayabilir ve süreci değerlendirirken kendinizi gereksiz yere yıpratabilirsiniz. Kimsenin size tolerans göstermesini beklemeyin.

Oğlak Burcu: İnzivaya çekiliyorsunuz. Bugün bütün toplantılarınızı iptal edeceksiniz. Biraz dinlenmek kendinizle başbaşa kalmak kendi iç sesinizle sohbet etmek size iyi gelecek ve enerjinizi yenileyerek kaldığınız yerden çok daha hızlı devam edebileceksiniz.

Kova Burcu: Kendi ekibinizi oluşturmak için personel arayışınız olacaktır. Yoğunluğunuz artık yeni birilerine ihtiyaç duymanıza neden oluyor. Beklentilerinizi minimal seviyede tuttuğunuz sürece aradığınız kişileri bulabilir ve karşılıklı saygı çerçevesi içinde çalışabilirsiniz.

#Balık Burcu: Düşüncelerine önem verdiğiniz mesleğiniz de öncülük yapan kişiler ile iletişim kurmaya çalışacaksınız. Onların motive olduğu alanlardan veya başarı öykülerinden ilham olarak kendinizi geliştirmek için çabalayacaksınız. Farkındalığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ