Kadim Tarot

25 Mart 2022 günlük burç yorumları

25 Mart 2022 günlük burç yorumları

25 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 25 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 25 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Uzun süredir üzerinde çalıştığınız konular da yeni adımlar atacaksınız. Planlarınız da değişiklik yapmanız süreci uzatsa da kusursuz bir sonuç elde edeceksiniz. Yaşadığınız tatmin duygusu sizi ileride mutlu ve başarılı zamanlara götürebilir. Yeteneklerinizi doğru keşfettiğiniz sürece harika adımlar atacaksınız.

Boğa Burcu: Sosyal çevrenizin sizlerin düşüncelerine saygı göstermemesi nedeniyle bazı gerçekleri yeni fark edeceksiniz. Yeniden kişisel bir değerlendirme içerisine giriş yapacaksınız. Çıkan sonucu sonuç doğrultusunda kendinize yeni bir hedef planlaması yapabilirsiniz.

İkizler Burcu: Çalışma koşullarınızda gerçekleştirmek istediğiniz değişimin suistimal edilmesinden şüphe duyuyorsunuz. Bu yüzden takıntılı bir ruh hali içinde olaylara yaklaşabilirsiniz ve bu durum karşı taraftan çok eleştirilebilir. Süreci objektif olarak değerlendirmek size yeni kazanımlar sağlayacaktır.

Yengeç Burcu: Zihninizden geçenlerle uygulamaya çalıştığınız şeylerin arasındaki fark sizi yıpratıyor olabilir. Sezgilerinize güvenin. Kendinize olan inancın artması daha başarılı olmanıza ve güçlü bir profil çizmenize neden olacaktır. Gücünüze inanın ve duygularınızı olumsuz etkileyen olaylardan veya kişilerden uzaklaşın. Bu ailenizden insanlar bile olsa buna hakları yok.

Aslan Burcu: Yanlış yönde hareket ettiğinizi fark ediyorsunuz. Kısa sürede doğru hamleyi yapmak için harekete geçeceksiniz. Süreci iyice değerlendirdikten sonra mantıklı adım atmak sizi başarıya götürecektir. Yaptığınız her şeyin bir karşılığı olduğunu unutmayın.

Başak Burcu: Eşinize fazla yüklendiğinizi düşünmeye başlıyorsunuz. Haksızlık yaptığınız için özür dileyeceksiniz. Karşılıklı konuşarak sorunları tatlıya bağlayabilir ve birbirinize karşı daha şefkatli olabilirsiniz. Sevginin dönüştürücü gücüne inanın.

Terazi Burcu: Yanlış bir düzen de doğru sonuçlar alamayacağınızı kabul ediyorsunuz. Oldurmaktan vazgeçiyorsunuz. Süreci olduğu gibi kabul edip kendinize yeni bir düzen kurma çabasına geçebilirsiniz. Süreci ve hedefleri doğru belirlediğiniz sürece başaramayacağınız hiçbir şey yok bunu asla unutmayın.

Akrep Burcu: Hisleriniz doğru çıkıyor. Düşündüğünüz aldatmaca sizi manipüle edilmek için düzenlenmiş bir oyun. Konuların gerçekliğini yaşıyor olmak kendinize ne kadar güvenmeniz gerektiği konusunda bir kere daha hislerinize inanmanızı sağlayacaktır. İçinize sinmeyen hiçbir konunun içinde yer almayın.

Yay Burcu: Ailenizin sorumluluğunu üstlenmeniz gerekebilir. Sizler için zor bir görev olacaktır. Bu süreçte fazla yıpranabilir ve tahammül seviyeniz oldukça azalabilir. Kendinizi çok yıpratmadan pratik çözümler bulmak her iki tarafında hayat akışını kolaylaştırabilir.

#Oğlak Burcu: Yanlış iletişim kurmanızın sonuçları ile yüzleşiyorsunuz. Kurduğunuz iletişimlerde üslubun ve kelimelerin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlayabilirsiniz. Hayatımızdaki acı tecrübelerin bizi geliştirdiğini unutmayın. Yaşadığınız bu deneyim size başka kapılar açacaktır. Bugün yapacağınız görüşmeler geleceğinizde belirleyici olabilir.

Kova Burcu: Maddi değerlerinizi artırıyorsunuz. Hayal ettiğiniz her konu da somut adımlar tek tek gerçekleşiyor. Yaptığınız her şeyin paraya dönüşmesi sizi motive edecek kendinizi kazanmak için daha fazla çalışmaya zorlayacaksınız. Ama bunu yaparken sağlığınızı ihmal etmemeye dikkat edin.

Balık Burcu: Zihninizin uyandığını hissediyorsunuz. Artık daha gerçekçi bir yaklaşım takınacaksınız. Gerçekleri tecrübe etmeniz deneyimin ne kadar zor olduğunu gösterebilir bu yüzden zihninizi olumlu ve güzel şeylerle doldurarak hayatınızı şekillendirmelisiniz.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ