Kadim Tarot

26 Mart 2022 günlük burç yorumları

26 Mart 2022 günlük burç yorumları

26 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 26 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 26 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Disiplinli çalışmak için kendinizi eleştiriyorsunuz. Kendinize karşı fazla acımasız olmamalısınız. Kendinizi sevmediğiniz sürece ya da kendinize iyi davranmadığınız sürece gelişemezsiniz her şey sizinle başlar. Kendinize iyi davranın. Kendinize karşı merhameti eksik etmeyin.

Boğa Burcu: Akrabalarınıza karşı sınır koymak isteyeceksiniz. İletişim kurmak istemiyorsunuz. Onlarla araya koyacağınız mesafe daha sağlıklı bir iletişim kurmanıza sebep olacaktır. Böylece ilişkileriniz sizin belirlediğiniz oranda gelişecektir.

İkizler Burcu: Maddi olarak kendinize yeni bir amaç ediniyorsunuz. Bulduğunuz bu yeni amaç sizi oldukça heyecanlandırırken çok çalışmanızı da sebep olacaktır. Bu süreci yatırımlarınızın karşılığını alana dek bırakmayın. Emeklerinizin karşılığını görmek biraz zaman alsa da en doğru zamanda karşınıza çıkacağını unutmayın.

Yengeç Burcu: İlişkinizin sorumluluğunu almanız gerekiyor. Uzun süreli bir gelecek için bazı kişisel alanlarınızdan feragat etmeniz lazım. Eğer bu konuyla ilgili gerçekçi bir bakış açısına sahipseniz böyle bir yola girin. Eğer kendinizden emin değilseniz bu yola girmemek karşı tarafı üzmemek sizin için daha iyi olacaktır.

Aslan Burcu: Haftanın son gününde personelleriniz ile toplantı yapmak isteyeceksiniz. Düzenlenmesi gereken konuların konuşulması gerekiyor. Bu toplantı sonucunda eksikleri fark edebilir ve düzenlenmesi gereken konularla ilgili plan yaparak iş paylaşımı yapabilirsiniz.

Başak Burcu: Duygularınızı doğru şekilde ifade edemediğiniz de içsel sıkışma yaşıyorsunuz. Düşüncelerinizi kalıplara hapsetmeyin. Kendinizi özgür bırakın içsel olarak duygusunu enerjisini hissetmediğiniz hiçbir cümleyi kurmayın. Hislerinize ve duygularınıza güvenin.

Terazi Burcu: Aile gibi gördüğünüz kişilerin sizleri anlamadığınızı düşünüyorsunuz. Kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Yaşadığınız hayal kırıklığı sizi oldukça yorabilir ve duygularınızın karmaşasını çözemeyebilirsiniz. İnsanlara olan güven duygunuzun zedelenmesi herkese aynı sorunu yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Lütfen olayları genele yaymayın.

Akrep Burcu: Yakın iletişim kurduğunuz kişilerin sizlere yanlış yapmasını kaldıramıyorsunuz. Verdiğiniz değere karşı artık aranıza mesafe koyacaksınız. Bu mesafeyi koymak size iyi gelecek ve kendinizi psikolojik olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Yay Burcu: Değer sorgulaması içerisindesiniz. Hayatınız için nelerin değerli olması gerektiğini düşüneceksiniz. Vardığınız kanı sizin gerçekliğiniz olacak ve hayatınızı bu gerçeklik üzerinden yeniden şekillendirmek için yola koyulacaksınız.

Oğlak Burcu: Gerçek benliğinizi ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyorsunuz. Hayatınız içerisinde duygularınızı kalıplar içerisinde yaşayamazsınız. Bu kalıplardan özgürleşmeli duygularınızı yaşamak için kendinize zaman vermelisiniz. Duygularınızdan korkmayın.

Kova Burcu: Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Yorgunluğunuzu özel alanınızda dinlenerek atmaya çalışıyorsunuz. Kendinizle vakit geçirmek kendinizi değerlendirmek size iyi gelecek ve kendinizi yenileyerek enerjinizi yükselteceksiniz.

Balık Burcu: Dostlarınıza onların mutlu olacağı sürprizler hazırlamak istiyorsunuz. Birlikte mutlu olmanın kıymetini çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden yaptığınız her uğraşın karşı tarafta bir karşılığı olduğunu düşünüyorsunuz. İlişkilerinizi güzel duygular üzerine kurduğunuz sürece hayatınızda güzel insanlar hep olacaktır. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ