Kadim Tarot

28 Mart 2022 günlük burç yorumları

28 Mart 2022 günlük burç yorumları

28 Mart 2022 günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 28 Mart günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Peki, günlük burç yorumuna göre 28 Mart günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları. Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Duygularınızı yıkan kişilere karşı çok sert tepkileriniz olacaktır. Güven alanınızı sarsan olaylar da bir daha eski samimiyeti tanımayacaksınız. Size yapılanlara karşı çizdiğiniz tavır kendinize verdiğiniz değerle eşdeğer olacaktır. Doğru tavır takınmaktan çekinmeyin.

Boğa Burcu: Kariyerinizi noktalamayı düşünüyorsunuz. Değişimin huzuruna ihtiyaç duyacaksınız. Her son yeni bir başlangıç demektir. Geçmişteki hatalarınızdan ders çıkararak yeni alanınızda bunları tekrarlamamaya özen gösterin. Böylece daha az yıpranmış olursunuz.

İkizler Burcu: Değişmesini istemediğiniz konular da artık zorunlu olarak dönüşüme gideceksiniz. Mecburiyetleriniz daha ağır basıyor. Güvenmediğiniz şeylerin aslında o kadarda korkunç bir şey olmadığını görebilir ve bugüne kadar niye bunu yapmadığınıza hayret edebilirsiniz. Değişimin kollarına kendinizi bırakın.

Yengeç Burcu: Evliliğinizde sorunları çözemediğinizi düşünüyorsunuz. Artık çaba sarf etmeyi bırakıyorsunuz. Olayları akışına bırakmak sizi yorsa da şu an için en doğru kararın bu olduğunu düşünecek ve bu doğrultuda hareket edeceksiniz. Kendinize biraz zaman verin.

Aslan Burcu: Çalışma arkadaşlarınız ile sosyal bir ortam da görüşeceksiniz. Bazı problemlerinizi çözüme kavuşturmak için toleranslı olacaksınız. Konuları konuşurken çözüm odaklı ve yapıcı konuşmalar içinde olmanız sürecin istediğiniz gibi çözülmesine neden olacaktır.

Başak Burcu: Hayatınıza beklenmedik bir anda giriş yapanlar olacaktır. Yeni tanışmaların hızına yetişemeyeceksiniz. Bu yeni tanışmalar size iyi gelebilir ve hayata karşı olan bakış açınızda bazı değişiklikler meydana getirebilir. Sürprizlere açık olun.

Terazi Burcu: Üzerinize aldığınız sorumlulukları artık ailenize teslim etmek isteyeceksiniz. Kişisel hayatınıza yeniden dönmek istiyorsunuz. O kişisel yaşam alanınıza yeniden dönmek için çok çaba sarf edebilir ve ilk zamanların sersemliğini yaşayabilirsiniz. Ama süreci hızlıca toparlayarak kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Akrep Burcu: Kardeşlerinize sitem edebilirsiniz. Aile bağlarını koparmak isteyişlerine mani olmaya çalışıyorsunuz. Bu durum sizi çok yıpratabilir veya üzücü olayların içinde kalabilirsiniz. Duygularınız bu aralar sizi olumsuz düşünceler içine çekebilir ve kendi kendinizi manipüle edebilirsiniz. Bu tür oyunlara gelmeyin. Süreci akıllıca yürütmeye çalışın.

Yay Burcu: Ruhsal olarak artık kendinizi belirli bir filtre ile hareket ederken buluyorsunuz. Sınırları geçebilen kişilerle iletişim kuracaksınız. Böylece o ilişkilerinizin daha kalıcı olduğunu düşünecek ve samimiyetinizi arttıracaksınız. Bu durum ilişkilerinizde daha güçlü bir bağa sebep olabilir.

Oğlak Burcu: Kişisel olarak kurduğunuz yapıları yıkmak için çaba harcayacaksınız. Kalıpları başka bir kalıp ile değiştiremezsiniz. Olaylara yeniden başlamalı ve daha yumuşak yapılar kurmaya çalışmalısınız. Ne yaparsanız yapın kendinize yaptığınızı asla unutmayın.

Kova Burcu: Hazırlık evresi tamamlanıyor. Planlarınız da emin adımlarla ilerliyorsunuz. Hedeflerinize yaklaştığınızı düşünmek hayal dünyanızı daha da geliştirirken heyecanınızın da artmasına neden olacaktır. Zamanınızı ve duygularınızı doğru yönetmeyi unutmayın.

Balık Burcu: Özel alanınızdan ayrılarak yardımcı olmak istediğiniz kişilere karşı yumuşak tavrınızı sonlandırıyorsunuz. Sizleri kullandıklarını düşünmeniz son nokta olacaktır. Bundan sonra daha farklı bir profil çizebilir ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ