Kadim Tarot

30 Mart 2022 günlük burç yorumları

30 Mart 2022 günlük burç yorumları

#30 Mart 2022 günlük burç yorumları

Kadim Tarot®

Koç Burcu: Toplum içinde daha fazla söz sahibi olduğunuz ve göründüğünüz bir zamana ilerliyorsunuz. Yeni projelerde bazı hassasiyetlerini dile getirerek daha özenli davranılması gerektiğini vurgulayacaksınız. Bu isteğiniz karşı tarafta anlayışla karşılanabilir ve size karşı söylediklerinde veya davranışlarında daha dikkatli olabilirler.

Boğa Burcu: Çalışma alanınızı geliştirmek için ürettiğiniz projelerinizi üstlerinize sunuyorsunuz. Çalışmalarınız çok beğenilecektir. Günlerce uğraştığınız emek verdiğiniz projelerin övgü dolu cümlelerle anlatılması gururunuzu okşayacaktır.

İkizler Burcu: Kabınıza sığamıyorsunuz. Duygularınızı kontrol edemeyerek sıkışıklığınızı sosyalleşerek atmaya çalışacaksınız. Bu sosyallik size oldukça iyi gelecek uzun zamandır bu kadar mutlu olmadığınızı dile getireceksiniz.

Yengeç Burcu: Farkında olmadan kötü niyetsiz yaptığınız bazı davranışlardan dolayı sosyal çevreniz rahatsız olabilir. Size bazı uyarılar yapabilirler. Söyleyeceklerinizi düşünmeli, onları dile getirirken daha dikkatli olmalısınız. Başkalarının rahatsız olabileceğini unutmamalısınız. Empati yaparak bazı şeyleri farkına varabilirsiniz.

Aslan Burcu: Pozitif baktığınız olayların sizin lehinize sonuçlanmaması sabrınızı zorlayacaktır. Bu durumda çok rahatsız olsanız bile çözümleme noktasında ne yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Şartları zorlamak yerine biraz sakin kalarak daha sakin kafayla olayların üzerine düşünmeli ve çözüme gitmek için kendinize zaman vermelisiniz.

Başak Burcu: Özgür olmak istiyorsunuz. Özgürce hareket etmek ve sınırlandırılmamak üzerine düşünceleriniz yoğunlaşacaktır. Bu duygunun yoğun yaşanması sizi esaret altında tutan tüm ilişkilerden veya ortamlardan hızlıca ayrılmanıza neden olabilir ve özgürlüğünüzü hissetmek adına çılgın fikirlerin peşine düşebilirsiniz.

Terazi Burcu: İletişim alanında kariyer yapmayı planlıyorsunuz. Bu yüzden gerekli eğitim almak adına araştırmalar yapabilir ve iletişim konularına dikkat kesilebilirsiniz. Yapacağınız her görüşme size yeni bir ışık yakabilir.

Akrep Burcu: Kız kardeşleriniz ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Düşüncelerinizin ortak noktada buluşamaması diyaloğu tartışma boyutuna taşıyabilir. Bu tür durumlarda zıtlaşmak ve kavgacı olmak yerine uzlaşmacı olmayı tercih etmelisiniz. Böylece sonrasında pişmanlığını yaşayacağınız olaylara sebebiyet vermemiş olursunuz.

Yay Burcu: İçinize attığınız her şeyi konuşmak istiyorsunuz. İletişim kurma isteğinizi kontrol edemeyebilirsiniz. İstemsizce insanların size konuyu açmamasına rağmen siz konuyu açarak rahatsız olduğunuz durumları dile getirebilir ve insanların antipatik düşünceleri ile karşılaşabilirsiniz. Zamanlamayı doğru yaparsanız süreci lehinize çözümleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Kendinizi iyi hissetmeniz için maddi harcamalarınız oluyor. Kendinizi ödüllendirmek istiyorsunuz. Bu doğrultuda size iyi gelen ya da yapmak istediğiniz alanlarda para harcayarak kendinizi motive edebilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Kova Burcu: Duygularınızı açıklıyorsunuz. Sizin için zor bir adım olan itirafı gerçekleştireceksiniz. Artık duygularınızı taşıyamadığınızı hissederek yaptığınız paylaşımlar karşılık bulabilir ve ve şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı açık olun.

Balık Burcu: Gizlediğiniz finansal birikiminizi açıklıyorsunuz. Bu durum karşı tarafta ufak bir şok etkisi yaratabilir ve bunu nasıl yaptığınızı anlamaya çalışabilirler. Bir şeyleri açıklarken her şeyi söylemek zorunda değilsiniz bazı şeylerin sizde kalması gerektiğini unutmayın.   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ