Astrologlara Göre En Çapkın Burç

  • 13 Mart 2022
  • 596 kez görüntülendi.
Astrologlara Göre En Çapkın Burç

Bazı insanlar, söyledikleri her şeyi biraz flört etme yeteneğine sahipken, diğerleri kabuklarında kalmaktan mutludur. Elbette herkesin farklı bir kişilik tipi vardır, ama ya astrolojik işaretinizin de bununla bir ilgisi varsa? Bir dahaki sefere birisi sana gözünü kırpmaya başladığında, bunun gerçekten bir anlamı olup olmadığını ya da güçlü görünmek onların doğasında olup olmadığını anlayacaksın. Hangi burç işaretinin en çapkın olduğunu görmek için okumaya devam edin.

Kova Burcu

Erkek ve kadın flört
Kadim Tarot

Kova’nın farkında bile olmadan süper flört edebileceğini söylüyor. Ve eğer bir Kova ile hiç vakit geçirdiyseniz, bunun doğru olduğunu bilirsiniz. “Süper arkadaş canlısı Kova, flört ettiklerinin farkında değil çünkü sadece arkadaşça davrandıklarını düşünüyorlar” diyor. “Bu meraklı yıldız burcu, sizin hakkınızda gurur duyabilecek her şeyi bilmek istiyor, ancak bölünmemiş dikkatleri meraklarını tatmin etmek için tasarlandı.” Bu nedenle, bu sosyal işaret bir dahaki sefere ulaştığında, sorularının romantik doğasından habersiz olabileceklerini unutmayın.

Yay Burcu

Gözlüklü genç adam kıza gülümserken kampüs kitaplığındaki kitaplıktan kitap alıyor.
Kadim Tarot

Yay burçları özgürlüklerini sever ve sınırları zorlamakla ünlüdür, bu da birçoğunun utanmadan flört etmeyi sevdiği anlamına gelir. Yay’ın flört yaklaşımında incelikli bir şey yok” diyor. “Bu abartılı, sakar yıldız işareti her şeyi çok ileri götürüyor.” Vahşi doğada, bu işaret ayaklarını ağızlarına sokma ve tam olarak akıllarından geçenleri söyleme eğilimindedir, ancak “kendilerini en iyi arkadaşlarının babasıyla bir randevuda bulduklarında pişmanlık duyacaklar” diye ekliyor. Bu davranış, genellikle daha sessiz işaretlerden bazılarına itici görünebilir.

“Yay burcu hemen hemen herkesle flört edebilirler. Geniş bilgi birikimleri ve macera sevgileri onları en çapkın burçlardan biri için en iyi aday yapar.”

Aslan Burcu

cilveli erkek ve kadın
Kadim Tarot

Aslanlar, birisiyle flört ederken çok fazla dikkat çekmeyi severler ve hedeflerinin kim olduğu önemli değildir. “Aslan sevgiyi ve ilgiyi ateşin oksijene ihtiyacı olduğu gibi arzular ve flört etmek onlara diğer insanların dünyalarının merkezinde olduklarını hissettirir” diyor. “Yönetim gezegenleri Güneş gibi, Aslanlar da sıcaklık, yaratıcılık ve sevgi yayarlar. Ama kimse onlarla oynamadığında, ışıkları söner.”

Aslanların bu hayranlığa ihtiyacı vardır, ancak diğer işaretler gibi flört etmelerinin pek bir anlamı olmayabilir. “Eğer bir Aslan, beğenilme fırsatına sahip olabileceğini hissederse, büyük ihtimalle çekiciliği ortaya çıkaracaktır” diye ekliyor.

Koç Burcu

eşcinsel çift flört
Kadim Tarot

Koç, kendiliğinden ve tutkulu olmasıyla ünlüdür, bu da onları ünlü flörtler yapar. “Tutkulu, dürtüsel Koç, birinden hoşlandığında nasıl geri duracağını bilmiyor” diyor. Koç, cinsel dürtü ile ilişkili gezegenlerden biri olan Mars tarafından yönetildiğinden, bu ateş burcu “yeteneklerini gösterme veya sorumlu olma şansı bulduklarında flörtöz ve canlı hissediyor” Bu nedenle, bir daha Koç burcuyla flört etmeye çalıştığınızda, onları harekete geçirmek için hızlı bir açıklayıcı isteyin.

İkizler Burcu

mutlu ırklararası çift sarılma, birinin vücudu hakkında söylememeniz gereken şeyler
Kadim Tarot

İkizler, çevrelerindeki herkesle belirli bir flörtleşmeye dönüşebilen sosyal kelebekler olarak bilinir. Bu mutlaka ilgilendikleri anlamına gelmez. Bunun yerine, biraz zararsız eğlence arıyor olabilirler.

İkizlerin hepsi konuşkandır. “Birinden gerçekten hoşlanmasalar bile, sizi ve tüm arkadaşlarınızı öyle olduğuna ikna edecekler” diyor. Eğlenceli, çapkın doğası, bu işaretle daha önce çıktıysanız iyi tanıyabileceğiniz bir uyarı ile birlikte gelir. “İkizler çok zeki oldukları için oyun oynamayı severler ve düzgün konuşan bir İkizler yüzünden kalbiniz kırıldıysa, bu becerinin aşk hayatlarına da sıçrayabileceğini bilirsiniz.” diye ekliyor.

Terazi Burcu

Aşık güzel çift restoranda flört ve bağ
Kadim Tarot

Teraziler kötü şöhretli alaylardır ve en çapkın burçtur. Terazi ile arkadaşsanız veya biriyle ilişkiye başlamak istiyorsanız, muhtemelen ne kadar doğrudan olduklarını fark etmişsinizdir. Bu onların flört tarzlarına da yansıyor.

“Terazi en flörtöz ve en çekici yıldız işaretidir çünkü her türlü yüzleşmeden nefret ederler ve barışı korumak için sizi yağlayacaktır”  “Genellikle herkesin içindeki en iyiyi görürler, ancak kendilerine kendi kimlikleri hakkında bir fikir vermeleri için başkalarına güvendikleri için. İnsanlarda ne istediklerini görene kadar gerçeği bükerler.” Onları biraz manipülatif hale getirebilecek bir şey.

Günün sonunda kimse flört etmeyi Terazi’den daha çok sevmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ