Astrologlara Göre En Mutsuz Burç

  • 01 Temmuz 2023
  • 230 kez görüntülendi.
Astrologlara Göre En Mutsuz Burç

Güneş ışığı, gökkuşakları ve gülümsemeler herkese göre değil. Bazı insanlar hayatı bardağın boş tarafıyla yaşarlar ve hiçbir şeyden zevk almazlar. Hayatın küçük anlarını takdir edemeyecek kadar hızlı hareket ediyorlar. Elbette, sadece kötü bir ruh hali içinde olabilirler, ancak astrologlar, burçlarının da bu insanların bu kadar melankolik olmasının bir nedeni olabileceğini söylüyor. Biraz üzgünden sefil bir şekilde hüzünlüye kadar en mutsuz zodyak işaretlerini öğrenmek için okumaya devam edin.

6 balık Burcu

Üzgün ​​​​bakan yaşlı kadın
Kadim Tarot

Sürekli gerçeklerden kaçarken mutlu olmak zor . Balıklar genellikle bir şeyleri kaçırırlar ve zaman zaman dışlanabilirler çünkü her zaman kafalarının içinde hapsolmuşlardır.

Duygusal olarak sağlıksız olsa bile, bu keder yolundan kaçamazlar. Ve kısa patlamalar için mutlu görünseler de, genellikle çoğundan daha üzgünler.

5 Oğlak

Çok çalışan yorgun siyah adam
Kadim Tarot

Oğlakların kendileri dahil herkes için yüksek standartları ve beklentileri vardır. Ancak bu başarılı olma ihtiyacı bir neşe hırsızı olabilir.

Bu topraklanmış toprak işaretleri de neredeyse hiç risk almazlar çünkü başarısız olmaktan çok korkarlar. Her zaman güvenli oynamak, kesinlikle heyecan verici ve mutlu şeyleri kaçırmalarına neden olur.

4 Başak

Patronla Toplantı Gergin Genç Kadın
Kadim Tarot

Oğlak gibi Başak da kendileri için gerçekçi olmayan standartları olan bir dünya burcudur – sonuçta onlar zodyakın mükemmeliyetçileridir . Bu nedenle, asla gerçekten mutlu olamazlar.

Hayatlarında dağınıklığa veya kendiliğindenliğe yer olmadığından, neşe eksikliği gerçektir.

3 Yengeç

üzgün çift kavga
Kadim Tarot

Yengeç bencil değildir, her zaman diğer insanları ilk sıraya koyar . 

Yengeç’in, diğer herkesi bir arada tutan yapıştırıcı olmaları gerektiğini düşünmeye doğuştan bağlı olduğunu açıklıyor. Bu rolle gelen ve kendilerini mutsuz ve tatminsiz hissetmelerine neden olabilecek çok fazla baskı var.

Ve böyle hissettiklerinde, bu yengeçler, özellikle incindiklerinde, kabuklarına çekilirler.

2 Akrep

Adam bir şey izlerken üzgün
Kadim Tarot

“Akrepler burçların en yoğun burçlarıdır ve bu kadar yoğun hissetmek mutsuzluğa yol açar” diyor. Yaralanırlarsa, bu yara derinleşir, özellikle de yakınları tarafından ihanete uğramışlarsa.

Bu duygusal su işaretleri kapalıdır, ancak diğer işaretler kadar sevilmek isterler. Bir şeyleri çok uzun süre tutma eğilimleri vardır ve bu da esasen kendi sefaletlerini ortaya çıkarır.

“Akrepler, farkında olmasalar bile diğer insanların ‘kötü hislerini’ özümseme konusunda seviye uzmanlarıdır” “Bu, onları muhtemelen kendilerine ait olmayan yoğun bir enerjiyle zincirlenmiş halde bırakabilir ve bir mutsuzluk dalgasına neden olabilir.”

1 Koç burcu

kanepede mutsuz kadın
Kadim Tarot

Koç her zaman istediklerinin peşinden gider . Bunu anlamazlarsa, havaları huysuz bir çocuğunkine dönüşür ve hey, onlar zodyakın ilk doğanlarıdır.

Egolarının da yardımcı olmadığını, sonuçta onları en mutsuz burç yapan yolculuğun aksine nihai sonuca çok fazla kapılırlar.

Bu ateş işaretleri her zaman hareket halindedir, bu nedenle hayatın küçük zevklerinin tadını çıkarmak için yavaşlamak onların aklında değildir. Sürekli kaşlarını çatarlarsa şaşırmayın çünkü onlar için gülümseme nadirdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ