Kadim Tarot

Haftalık Burç Yorumları: 28 Mart – 3 Nisan 2022

Haftalık Burç Yorumları: 28 Mart – 3 Nisan 2022

28 Mart-3 Nisan 2022 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu 

Koç mevsiminin getirme eğiliminde olduğu o taze temiz sayfa hissini ve yeni bir başlangıcı mı bekliyorsunuz? O halde bu hafta, yeniden başlamanın ve yeni bir sayfa açmanın duygularıyla ağzına kadar dolu olan mükemmel bir geçişi getiriyor!

Bu hafta çok fazla büyük geçiş olmasa da, sizin için işleri sarsacak ve Koç mevsiminden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olacak bir geçiş var – ve bu geçiş, 1 Nisan’daki baharatlı Ateş burcunda büyülü bir Yeni Ay . Bu, bu astrolojik sezonun ilk Yeni Ay’ı ve bu nedenle, sunacak çok ilhamı var.

Yeni Aylar tamamen yenilikle ilgilidir; sonuçta, yeni bir ay döngüsünün başlangıcını işaret ediyorlar . Yeni Ay enerjisi tezahür, çekicilik, baştan başlamakla bağlantılıdır – bu, hayatınıza ne çekmek istediğinize ve yaklaşan ay döngüsü sırasında hangi yeni durumları veya ilişkileri arzuladığınıza karar vermek için ayın mükemmel zamanıdır.

Bu enerji, astrolojik yılın ilk işareti olan Koç’un özü tarafından daha da güçlendirilir. Koç, yeni başlangıçları , dinamik enerjiyi, eylemi ve baharatlı, iddialı enerjiyi temsil eder. Bu ateşli enerji, kendin için ayağa kalkmanı, istediğinin peşinden gitmeni ve arduvazı silmeni teşvik eder.

Koç burcundaki Yeni Ay sırasında, fiziksel motivasyon, güçlendirilmiş içgüdüler (dürtüselliğe yol açabilir) ve sıcak enerji artışı bekleyebilirsiniz. Her zamankinden daha kendinden emin, kendinden daha emin ve daha sosyal hissedebilirsin.

Bu ayın ne olmasını istediğine karar verme ve bunu gerçekleştirme zamanı!

28 Mart – 3 Nisan Kendini İfade Etme, Harekete Geçme ve İçgüdülerini İzleme Haftasıdır

Koç’un sezgisi tıpkı bu burç gibi yanıyor ve içgüdüleriniz artık sizi çok uzaklara götürecek. Dürtüsel davranmaktan kaçınmak için enerjinizi fiziksel egzersizle dengede tuttuğunuzdan emin olun. Bu haftayı şimdi hayatınıza ne getirmek istediğinize karar vererek geçirin ve ardından onu tezahür ettirmek için çalışmaya başlayın!

İhmal ettiğiniz bir arzu veya ihtiyaç var mı? Zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaçlarına özel ilgi göstermenin zamanı geldi.

Hâlâ motivasyonsuz veya utangaç hissediyorsanız, kişiselleştirilmiş bir astrolojik okuma , doğum haritanıza dayanarak ihtiyacınız olan dürtü ve cesareti nasıl oluşturacağınızı öğrenmenize yardımcı olabilir .

Güneş'e göre güneş sisteminin gezegenlerinin bir çizimi.
Kadim Tarot

Bu Hafta boyunca Gezegensel Konumlar

  • Güneş : Koç (20 Mart 2022 – 19 Nisan – 2022)
  • Merkür: Koç (17 Mart 2022 – 10 Nisan 2022)
  • Venüs : Kova (6 Mart 2022 – 5 Nisan 2022)
  • Mars: Kova (6 Mart 2022 – 14 Nisan 2022)
  • Jüpiter : Balık (28 Aralık 2022 – 10 Mayıs 2022)
  • Satürn : Kova (17 Aralık 2020 – 7 Mart 2023)
  • Uranüs: Boğa (25 Nisan 2026’ya kadar)
  • Neptün: Balık (30 Mart 2025’e kadar)
  • Plüton : Oğlak (20 Ocak 2024’e kadar)

Günlük Astroloji Anlık Görüntüleri

28 Mart Pazartesi

Güneş

Koç – Koç mevsimi hala sıcaklığı getiriyor, güven oluşturmanıza ve bağırsaklarınızı takip etmenize yardımcı oluyor. Bırakın içinizdeki ateş şimdi ışıl ışıl yansın.

Ay

Kova – Kova Ayı sizi kendiniz olmaya ve özünde kim olduğunuzu kucaklamaya çağırıyor. Bugün içgüdüsel arzularınızı görmezden gelmeyin.

Astrolojik Yön

Kova’daki Venüs Kova’daki Satürn ile kavuşuyor – Bugün her zamankinden daha yalnız veya daha üzgün hissedebilirsiniz, bu da odaklanmayı veya bağlantı kurmayı zorlaştırabilir. Kendine güveni teşvik etmek için güne olumlu olumlamalarla başlayın.

Önemli Nisan 2022 Enerji Tahmininiz

29 Mart Salı

Güneş

Koç

Ay

Balık – Balık rüya gibi bir enerji getirir ve yaratıcı yönünüzle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz sanatsal etkinliklerle kendinizi ifade edin.

30 Mart Çarşamba

Güneş

Koç

Ay

balık Burcu

Astrolojik Yön

Ay Balık’ta Jüpiter Balık’ta kavuşuyor – Bu geçiş iyi titreşimler ve hoş enerji getiriyor. Kendinizi rahat bırakın ve günün tadını çıkarın!

31 Mart Perşembe

Güneş

Koç

Ay

Koç – Koç Ay, Koç mevsiminin baharatlı enerjisini yansıtır. Fiziksel aktivite, sinirlilik veya gerginlikten kaçınmak için şimdi çok önemlidir.

1 Nisan Cuma

Güneş

Koç

Ay

Koç’ta Yeni Ay – Koç’ta Yeni Ay, sizi yeni bir sayfa açmaya ve realitenize getirmek istediğiniz arzulara odaklanmaya çağırıyor. Tezahür ettirmek istediğiniz her şeyin bir listesini yapın.

Astrolojik Yön

Bugün büyük bir geçiş yok.

Bu Bahar Şansını Göstermenin 5 Kolay Yolu

2 Nisan Cumartesi

Güneş

Koç

Ay

Koç

Astrolojik Yön

Koç’ta Güneş, Koç’ta Merkür ile kavuşuyor – Bu geçiş, normalden daha meraklı ve zihinsel olarak uyanık hissetmenizi sağlar. Oyunlar ve bulmacalar gibi zihinsel olarak zorlayıcı aktiviteler için harika bir gün!

3 Nisan Pazar

Güneş

Koç

Ay

Boğa – Boğa’daki Ay, rahatlamanıza yardımcı olan sabit, topraklanmış enerji getirir. Sakin ol ve vücudunun dinlenmesine izin ver.

Astrolojik Yön

Ay Boğa’da Uranüs Boğa’da kavuşuyor – Kendinizi daha dürtüsel hissedebilirsiniz, ancak bugün her şeyi düşünmek önemlidir. Zihinsel ve ruhsal uyumu desteklemek için çakraları dengeleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ