Kadim Tarot

İskambil Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

İskambil Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

#İskambil Falı

İskambil Falı, en eski kehanet yöntemlerinden biridir. 14. yüzyılın başında, Avrupa’da oyun kartlarının icadından hemen sonra ortaya çıkan bu fal türünde okuma yöntemi Tarot ile benzerlik göstermektedir. Fakat İskambil Falın da açılımların farklı yolları da bulunmaktadır.
Kartlar dört elementle (hava, toprak, ateş ve su) bağlantılıdır. Her bir elementte 13 kart vardır ve 13 Kameri ayı temsil etmektedir. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını simgeler.
Maça kartlarının elementi havadır. Dedikoduları, rekabeti, sırları ve hayal kırıklıklarını temsil ederler. Karo kartlarının elementi topraktır. Kariyer ile parasal durumları temsil ederler. Sinek kartlarının elementi ateştir; tutkuyu ve başarıyı temsil ederler. Kupa kartlarının elementi ise sudur. Aşkı, dostluğu ve mutluluğu temsil ederler.
Bir desteyi dağıtmadaki temel anlayış kartları karıştırırken problemlerinize veya istediğiniz soruya odaklanmak ve kartları belli bir düzende çekerek masaya koymaktır. Cevabını hemen almak istediğiniz bir soru için tek bir kart seçmeniz gerekir. Üçlü açılım da sık kullanılır. Burada seçeceğiniz üç karttan ilki geçmişi, ikincisi şimdiki zamanı, üçüncüsü ise geleceği aydınlatır. Bazen de hayatınıza genel olarak bakmak isteyebilirsiniz. Bu durumda üç farklı kategori için 3 ayrı kart seçilir. İlk kategori sizi, ikincisi ailenizi ve arkadaşlarınızı, üçüncüsü ise beklentilerinizi, olmasını istemediğiniz şeyleri ve geleceğinizi yansıtır.

İskambil Falına Sitemiz de Güneş Hanım bakmaktadır. Aşk, iş, kariyer her konuda bakım yapılabilir.

Güneş Hanım’dan randevu alarak hemen sizde iskambil falı baktırabilirsiniz. Güneş Hanım telefonda, görüntülü ya da ses kaydı ile yurt ve yurt dışına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Randevu için + 90 536 821 25 78 numaramıza Whatsapp’tan yazarak bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ