Kadim Tarot

Rune Taşları Falı Nasıl Bakılır?

Rune Taşları Falı Nasıl Bakılır?

#Rune Taşları Falı

Rune taşları, potansiyel olarak MS 1. yüzyıla kadar uzanan eski bir proto-Germen geleneğidir. Genellikle falcılık ve koruma işaretleri olarak kullanılan ahşap veya taştan yapılmış 24 harflik bir runik alfabeden oluşurlar. Toplam alfabenin ilk tamamlanması, bugün hala en sık kullanılan MS 5. yüzyılda Elder Futhark runesiydi ve daha sonra Genç Futhark taşları Vikingler ve diğer İskandinav kabileleri tarafından uyarlandı ve Orta Çağ’a kadar devam etti. Eski Latince yazıtlara dayandıkları söyleniyor. Rune taşları güçlü ve büyülü bir tarihle doludur ve bu nedenle son derece saygı duyulur ve son derece dikkatli kullanılır. İskandinav kültürlerinde ve diğer Kuzey Avrupalılarda, güçlü kehanet güçlerine sahip olduklarına ve bu nedenle çok ciddiye alındıklarına inanılıyordu.


“Rune” kelimesinin kökeni, Almanca “gizem” veya “sır” kelimesinden gelir ve benzer bulgular Eski İrlanda Galce, Galce ve Eski İngilizcede mevcuttur ve bazen “mucize” anlamına da gelir. Litvanca’da “konuşmak” olabilir ve Fince’de “şiir” anlamına da gelebilir.

Bu günlerde runeler, kişinin daha yüksek benliğine, içsel rehberliğine bağlanmanın ve geleceğin neler getirebileceğini önceden bildirmenin ve tavsiyelerde bulunmanın bir yöntemi olarak ( Tarot Kartlarına benzer ) bir yöntem olarak kullanılıyor.

Güneş Hanım’dan randevu alarak hemen sizde RuneTaşları Falı baktırabilirsiniz. Aşk, iş, kariyer her konuda bakım yapılabilir.

Güneş Hanım telefonda, görüntülü ya da ses kaydı ile yurt ve yurt dışına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Randevu için + 90 536 821 25 78 numaramıza Whatsapp’tan yazarak bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ