Kadim Tarot

Tarot Falı Eğitimi

Tarot Falı Eğitimi

Tarot Eğitimi

Tarot Eğitimi” Online olarak uzaktan eğitim şeklindedir. Ders notları ve Ders videosu sizinle ömür boyu saklayacağınız şekilde paylaşılmaktadır. Eğitim süresi 2,5 – 3 ay olarak belirlenmiştir. Hafta da 2 saat ders yapılmaktadır. Ders bitiminde açılım teknikleri ile pratikler yapılmaktadır. Eğitim sonunda Katılım Belgesi Güneş Kaftar tarafından verilmektedir. Temel ve İleri seviye “Tarot Eğitimini” aynı anda almaktasınız.

Eğitim içeriği; “Tarotun Tarihçesi”, “Tarot Nedir”, “Tarot kartlarını” nasıl kullanmalıyız, “Tarot” Kartlarının alınması temizlenmesi ve korunması, Tarot Kartlarının sınıflandırılması, Kişilik ve Ruh kartı tespiti hesaplanması ve örnekleri, “Büyük Arkana” ve “Küçük Arkana” kartlarının mitoloji, sembolizm, numeroloji, astroloji ve elementler şeklinde açıklanması ve okunması, , Küçük Arkana; Değnekler, Kupalar, Kılıçlar, Tılsımlar olarak ele alınması ve burçlarının açıklanması, Saraylı Kartların kullanılması ve anlatımı, Tarot Kartlarının yorumlanması, Tarotta Astroloji, Tarotta Numeroloji, Tarotta Semboller, Tarotta Elementler, Tarotta Burçlar, Tarot Kartlarının Astrolojik açılımları, Tarot açılım teknikleri, Pratikler.

Öncesinde Güneş Hanım ön görüşme yapılmaktadır. Eğitimler bireysel ya da grup sınıflarına katılım şeklin de tercihe sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ