Kadim Tarot

Tarot Falı

Tarot Falı

“Tarot Danışmanlığı” | “Tarot Falı” | “Kişiye Özel Tarot”

“TAROT YORUMU”

“Tarot” 78 karttan oluşan tarot destesi aracılığıyla kişinin bilinçaltına inerek sorularına cevap aradığı bir yöntemdir.  Daha doğrusu tarot kartlarda resmedilmiş figürler, resimler, sayılar ve objeler aracılığıyla bazı sorulara cevap bulmaya çalışma sanatıdır. Kartta resmedilmiş tüm bu unsurlar aslında kişinin hayatıyla ilgili ipuçları niteliğindedir. “Tarot Fal” değildir.

İnsanlık beş duyu ile sınırlanmıştır. Bununla birlikte sınırlı duyularımızın üzerindeki algı gücümüz ile, kapasitemizi genişletebiliriz. İç güdülerimiz ve ön sezgilerimiz ile sınırların ötesine geçebiliriz. Tarot hem yaşamımız hem de bizim için hayati önemdeki sorulara cevap veren bir haberci olarak hizmet vermektedir.

Bu cevapları duyduğunuzda aldığınız cevaplardan memnun olmayabilirsiniz ancak bir

cevap almak bizim için daima mümkündür. Bu noktada Tarot’un bize kesin olacakları

değil, ‘olması en muhtemel’ olacakları gösterdiği kesinlikle unutulmamalıdır. Doğru bir

Tarot okuması, bize seçeneklerimizi gösterir. Kesin sonuçları değil. Kesin sonuçlar her

zaman bizim irademiz dahilindedir ve biz bilinçaltımıza yapacağımız doğru yönlendirmeler ile sonuçları değiştirebiliriz. Tarot bakmaktaki amaç yönünü kaybetmiş birinin yönünü bulmasına yardımcı olmaktır. Bakan kişinin kartlarda kişinin nerede durduğuna (şimdiki zaman), bulunduğu noktaya nereden geldiğine (geçmiş ve sebepler) ve bu gidişatla kendini nerede bulacağına (olası gelecek) odaklanması gerekmektedir. Tarot bakmaktaki amaç kişinin nereden geldiği ve nereye gittiği konusunda analiz yapmaktır.

Sizde kendinize özel tarot baktırmak isterseniz, lütfen bizimle whatsapp numaramızdan iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ