Kadim Tarot

THETAHEALİNG

THETAHEALİNG

#Thetahealing Nedir?

Thetahealing tekniği, artık bize hizmet etmeyen ve ihtiyacımız olmayan blokajlarımızı anda dönüştürdüğümüz meditasyona dayalı bir yöntemdir. Geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur. 

Konuşurken beyin dalgamız betada, meditasyon halindeyken alfada, rüya halindeyken ise thetadadır. Özel bir meditasyon ile beyin frekansımızı thetaya aldığımızda bize hizmet etmeyen blokajları olumlu program ile değiştirip hayatınızda pozitif değişimlere şahit olabilirsiniz. 

Thetahealing® Tekniği’ninden kimler faydalanabilir?

Kendisini geliştirmek isteyen herkes, bu teknikten faydalanabilir. Çocuklar ile ilgili konularda anne ve babalarıyla çalışma yapılmaktadır.

Hangi konularda Thetahealing Uygulaması alabilirim?

Her birey farklıdır, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. ThetaHealing tekniği ile, çok çeşitli konuları ele alabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, bolluk, bereket, para, aile konuları, ideal kilo, iş, kariyer, sınav stresi gibi. Bunların dışında hayatınızda karşılaştığınız iyileştirmek ve değiştirmek istediğiniz her konuda uygulama alabilirsiniz. Thetahealing uygulaması ile bu konularda farkındalığınız artar ve çözüme ulaşabilirsiniz.

Thetahealing Uygulayıcısını nasıl seçebilirim?

Rahatça çalışabileceğiniz birini bulmanız önemlidir. Çalışırken en rahat hissettiğinizi seçin ve onunla iletişime geçin. Uygulayıcıların çoğu sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar..

Bir Theta healing Uygulaması sırasında neler bekleyebilirim?

Her uygulayıcının kendi tarzı vardır. Genel olarak bir randevu, uygulayıcının enerjinize bağlanmak için izin istemesiyle başlar. Daha sonra ne üzerinde çalışmak istediğiniz sorulur.. Veya üzerinde çalışacak belirli bir konunuz yoksa, “Şu anda hayatınızda herhangi bir şeyi değiştirebilseydiniz, bu ne olurdu?” Diye sorulabilir.Genel olarak bir uygulama sezgisel bir tarama, kök inanç çalışması ve derin kazı çalışmasını içerir…Uygulayıcı muhtemelen, değiştirmek istediğiniz alanı tetikleyebilecek hangi blokajlara sahip olduğunuzu görmek için size bir kas testi uygulaması yapacaktır…Sizin izniniz olmadan hiçbir şey değiştirilmez. Ve uygulayıcı, her program  değişikliği ve yapılan herhangi bir uygulama için sizden sözlü izin istemelidir.

Thetahealing Uygulamasına  hazırlanmak için ne yapmalıyım?

Randevu öncesi bolca su içmeniz gerekir.Bedeninizin su oranının yüksek olması önemlidir..Bu, kas testinizin net ve güçlü olmasını sağlayacaktır.Çoğu uygulama sırasında kas testine ihtiyaç duyulur. Olumlu değişim istemek ve olumlu değişime hazır olmak gibi bir tutum ve niyet ile gelmek de çok önemlidir. Uygulama sırasında hangi konu üzerinde çalışmak istediğiniz konusunda net olun.. Sorunun size nasıl hizmet ettiğine veya sorunun bir sonucu olarak ne öğrendiğinize dair bir fikriniz varsa, bu, daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır..

 ThetaHealing®  uygulaması yüzyüze mi yoksa telefonla mı yapılır?

Thetahealing uygulaması yüz yüze, telefon, görüntülü arama ya da zoom üzerinden yapılabilir. Mesafe bir etken değildir. Bu kesinlikle sizin tercihinize bağlıdır. Tüm dünyada ThetaHealing sertifikasına sahip olan birçok uygulayıcı dünyanın her yerinden kişilerle internet üzerinden uygulama yapmaktadırlar. Thetahealing ile ne kadar sürede sonuç alabilirim?  ThetaHealing tekniği ile kısa sürede birçok iş yapılabilir. Çalışılmak istenen konulara göre çalışma süresi, kişiden kişiye değişecektir. Çoğu zaman danışanlar bir uygulamada önemli değişimler yaşarlar.. Ancak bazen konuyla ilgili kök inanç sistemleri daha karmaşıktır.. İstenilen değişikliği elde etmek için birkaç uygulama ile,  daha derin inanç çalışmasına ihtiyaç duyarlar.

Thetahealing tekniğini kendi üzerimde kullanabilir miyim?  Nasıl ThetaHealing uygulayıcısı  olabilirim?

Theta Healing tekniğinin öğrenilmesi çok kolaydır. ThetaHealing’in ilk temel modülü, Basic DNA’dır.. (Temel DNA). Seminer süresi 3 gündür. Yüzyüze veya online olarak bu seminere katılabilirsiniz. Basic Dna modülünü tamamlayanlara, Uluslararası geçerliliği bulunan THINK Institute onaylı sertifika verilir. Bu 3 günlük seminerde, bir Theta Durumuna nasıl erişeceğiniz ve kendinize veya başkalarına nasıl uygulama yapacağınız öğretilir.. 

ThetaHealing’e başladığımda ilk hangi modülleri almam gerekir?

ThetaHealing’de  20’den fazla modül bulunmaktadır. Diğer modülleri almak için ön koşul ilk 3 modülü almaktır. Bunlar, Basic DNA, Advanced Dna, Derin Kazma modülleridir. Eğer kişi  ilerlemek isterse diğer modülleri de almaya devam edebilir. Bolluk ve Yaratım, Sen ve Yaratıcı, Sen Ve Eşin, Ruh eşi, Sen ve Yakın Çevren, Sen ve Dünya, İdeal Kilo bunlardan bazılarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ