Kadim Tarot

Katina Aşk Falı Eğitimi

Katina Aşk Falı Eğitimi

“Deste Katina Eğitimi”

Deste Katina Eğitimi Online olarak uzaktan eğitim şeklindedir. Ders notları ve Ders videosu sizinle ömür boyu saklayacağınız şekilde paylaşılmaktadır. Eğitim süresi 2,5 – 3 ay olarak belirlenmiştir. Hafta da 2 saat ders yapılmaktadır. Ders bitiminde açılım teknikleri ile pratikler yapılmaktadır. Eğitim sonunda Katılım Belgesi Güneş KAFTAR tarafından verilmektedir. Temel ve İleri seviye “Tarot Eğitimini” aynı anda almaktasınız.

Eğitim içeriği; Deste Tarihçesi, Destedeki karakterlerin tarihçeleri ve görüntüleri. Katina Kartları nasıl alınır ve saklanır. Katina Fal mıdır diğer Tarot kartları ile ilişkisi nedir. Kartların burçları ve Astroloji ile ilişkisi, Deste de  Attart ve Validenin Hikayesi, Deste de  Elementler, Deste de  Ruh Kartları, Deste de At kartları, Deste de  Beyler ve Hükümdarlar, Deste de  Hanımlar ve Sultanlar, Deste de  Desenli kartlar ve semboller, Pratikler ve Açılım Teknikleri.

Öncesinde Güneş Hanım ön görüşme yapılmaktadır. Eğitimler bireysel ya da grup sınıflarına katılım şeklin de tercihe sunulmuştur.

“Katina Aşk Falı Eğitimi” hakkında daha fazla bilgi almak için bize Whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ