Kadim Tarot

Ritüel Kit

Ritüel Kit

Ritüel Kiti | Kişiye Özel Kit | uygulamalarında daha etkili bir enerji alanı yakalamak adına ritüel kit setleri hazırlamaktayız.

Meditasyon yaparken maksimum verim elde etmek için kullanabileceğiniz ritüel kit setleri farklı çeşitlere sahiptir. Birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak özenle Güneş hanım tarafından hazırlanan bu setler, üzerinizdeki negatif enerjiyi atıp daha pozitif ve sağlıklı bir ruh haline bürünebilmeniz için gerekli desteği vermek üzere tasarlanmıştır.

Ritüel Nedir?

Genellikle dini bir terim olarak karşımıza çıkan ritüel, ayin, tören veya kutlama olarak tanımlanabilir. Ritüel yapmak dini vecibeleri yerine getirmek olabileceği gibi Budizm’deki tarzda meditasyon yapmak da olabilir. Ritüel yapmanın büyü ve benzeri inanışlarla bağlantısı yoktur.

Ritüel Nasıl Yapılır?

Ritüel yapmak, belirli bir konu üzerinden şahsi veya topluca bir kutlama gerçekleştirmek olarak ele alınmalıdır. Aynı zamanda her inanışın, geleneğin veya dinin gerektirdiği ritüeller farklılık gösterebilir. Bu yüzden ritüel yapmanın tek bir anlatış biçimi yoktur. Ancak genel anlamda ruhani açıdan yüksek bir kademeye geçiş yapmak ve yoğun konsantrasyon ortamında bulunmak ritüel yapmak için gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ