Access The Bars Nedir? | What are the Access Bars?

  • 17 Mart 2022
  • 628 kez görüntülendi.
Access The Bars Nedir? | What are the Access Bars?

Access Bars®

Access The Bars, kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (Yaşlanma önleyici, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar) Access Consciousness ise, Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir. Access, daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bir şekilde bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Bars. Bizi bilince taşır.

Bilinç, yaşamımızdaki her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir.

Her şeyi alma, hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir.

Access The Bars, olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şeyin gerçekleşmesi için bize kapıları açmayı gösterir.

Bars yaptıkça ve bars seansı aldıkça, beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar.

Barlarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar.

Benim hayatımda bıdır bıdır konuşan zihnimi sakinleştiren Access The Bars oldu.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Access The Bars semineri alarak siz de uygulayıcı olabilirsiniz.

Seminer yaklaşık sekiz saat sürmektedir. Bu seminer sırasında iki kere bars uygulaması alıp, iki kere de bars uygulaması yapmaktasınız. Uygulamayı yaparken ise sizin bar noktalarınız çalışır ve temizlenirsiniz.

Access The Bars seansı yapmak sizden bir şey azaltmaz, negatif bir etkileşim olmaz, aksine uygulama sırasında sizin bar noktalarınızda çalışılır.

“Access The Bars” seansları alarak ve/veya uygulayıcısı olmayı seçerek, kendinizi ve etrafınızdaki herkesi bilinçaltının tutsaklığından kurtarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ